Przypadkowe Odkrycie na Odchudzanie – Mango Afrykańskie

mango-afrykanskie-2Od bardzo dawna w Kamerunie uprawia się Mango Afrykańskie, które jest używane przez rdzenną ludność w różnych celach zdrowotnych. Naukowcy z Kameruńskich Uniwersytetów „Yaounde” i „Ngaoundere” postanowili w 2009 roku zbadać ekstrakt pochodzący z nasion Mango Afrykańskiego i zobaczyć do czego on może się przydać.

Całkiem przypadkiem odkryli (badanie miało na celu sprawdzenie wpływu ekstraktu na poziom cholesterolu), że ten ekstrakt spowodował znaczący spadek masy ciała i tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodu w talii oraz duże obniżenie poziomu leptyny u uczestników badania.

Leptyna jest nazywana „hormonem otyłości”, ponieważ jej poziom wpływa na nasz apetyt. Gdy jest niski czujemy się najedzeni, gdy jest wysoki czujemy głód. Irvingia Gabonensis – taka jest naukowa nazwa Mango Afrykańskiego – jest jedynym naturalnym składnikiem, który obniża poziom leptyny i został naukowo przebadany.

Oprócz tego u badanych mocno obniżył się poziom złego cholesterolu i uregulował się poziom cukru we krwi. Między innymi dlatego Mango Afrykańskie zasługuje na miano super jedzenia.

Wyniki okazały się tak zadziwiające, że zostały opublikowane w magazynie „Lipids in Health and Disease”, a sam eksperyment został powtórzony w sumie trzy razy z tymi samymi, pozytywnymi rezultatami.

Korzyści ekstraktu z Mango Afrykańskiego

  • Wspomaga utratę wagi
  • Zmniejsza uczucie głodu
  • Obniża poziom leptyny, „hormon otyłości”
  • Przyśpiesza przemianę materii
  • Zmniejsza obwód talii i ud
  • Obniża poziom złego cholesterolu
  • Jest w pełni naturalny i bezpieczny

Ważne jeśli chcesz schudnąć – nie myl zwykłego Mango z Mango Afrykańskim!

Ze względu na to, że w Polsce Mango Afrykańskie jest mylone ze zwykłym Mango wśród osób które się odchudzają i masą zapytań, przyjrzeliśmy się tematowi bardzo dokładnie. Chcemy aby nasze artykuły były także praktyczne, dlatego poszukaliśmy najlepszej formy Mango Afrykańskiego na odchudzanie.

W badaniach został użyty ekstrakt z nasion Mango Afrykańskiego (Irvingia Gabonensis). Zwykły owoc Mango w sklepach spożywczych to nie Mango Afrykańskie, a tym bardziej nie jest ekstraktem z nasion. Dlatego najlepszą formą będzie suplement diety, który zawiera ekstrakt w odpowiedniej dawce. (Dopisek: znaleźliśmy najwyższej jakości ekstrakt dostępny w Polsce, patrz na koniec artykułu)

Czy to kolejna magiczna pigułka?

Nie istnieje coś takiego jak magiczna pigułka, której tylko połknięcie spowoduje że po kilku dniach będziesz szczupła. Ale gdy wspomożemy działanie Mango Afrykańskiego odpowiednią dietą i ćwiczeniami rezultaty powinny być całkiem niezłe. Jeśli ktoś chce to może.

W USA nawet lekarze polecają ekstrakt z Mango Afrykańskiego i trąbią o nim wszystkie media, więc musi coś w tym być, dlatego postanowiliśmy opisać ten owoc na łamach Super Jedzenia.

Jaki jest najlepszy produkt zawierający ekstrakt z Mango Afrykańskiego?

(Dopisaliśmy ten fragment ze względu na dużą ilość zapytań)

Teraz kiedy udowodniono odchudzające działanie Irvgnia Gabonesis kilka firm pośpiesznie wprowadza na rynek suplementy bazujące na tym ekstrakcie, ale który jest najlepszy?

African Mango SuplementAfrican Mango jest obecnie najpopularniejszym produktem tego typu w Polsce, a także w Wielkiej Brytanii. Ten suplement jest produkowany zgodnie ze standardem GMP (standard zapewniający wysoką jakość), więc możemy czuć się bezpiecznie. Jest to także dawka nawet większa niż w pierwszym badaniu tego ekstraktu na ludziach, które było wspomniane wcześniej.

Pamiętaj, że wiele firm oferuje tańsze produkty, ale ich jakość zostawia wiele do życzenia. Czasami zdarza się, że w takim suplemencie znajdzie się ekstrakt ze zwykłego Mango lub samego owocu, które niestety nie ma takiego działania odchudzającego jak Mango Afrykańskie.

African Mango, które zawiera prawdziwy ekstrakt Irvgnia Gabonesis, w dużej dawce to odpowiedni wybór dla kobiet, które chcą wyglądać szczuplej.

Ten najlepszy na Polski rynku ekstrakt z Mango Afrykańskiego możesz zamówić na oficjalnej stronie tego suplementu:
Przejdź do oficjalnej strony African Mango klikając tutaj 

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*