Super jedzenie – medycyna przyszłości

super-jedzenie

Super jedzenie to najpotężniejsze, najbardziej odżywcze roślinne pożywienie na świecie. Jest ono najlepszym naturalnym źródłem:

 • minerałów
 • witamin
 • enzymów
 • protein
 • koenzymów
 • antyoksydantów
 • polisacharydów
 • dobrych tłuszczy i olei
 • niezbędnych kwasów tłuszczowych
 • niezbędnych aminokwasów
 • błonnika

W dzisiejszych czasach, gdy jedzenie dostarcza same puste kalorie, a sztuczne witaminy i leki tylko pogarszają sprawę, super jedzenie może przynieść zbawienne działanie. Powiedzenie „jesteś tym co jesz” jest bardzo prawdziwe.

Super jedzenie charakteryzuje się tym,  że przynosi co najmniej kilkanaście korzyści dla twojego zdrowia, a nie tylko jedną, czy dwie.

Takie pożywienie działa na najgłębszych poziomach, a nie tylko powierzchownie. Wpływa zarówno na ciało jaki umysł. Dodaje więcej energii, witalności i zdrowia. Poprawia samopoczucie, uodparnia na stres oraz usprawnia myślenie.

Super żywność mieści się na skali między jedzeniem, a leczniczymi ziołami – zawiera elementy obu. Jest to skoncentrowana siła bogatych składników odżywczych. Doskonały wybór dla optymalnego zdrowia i wzmocnienia systemu odpornościowego.

Wprowadzenie do swoich codziennych posiłków super jedzenia pozwala zapobiegać, a nawet leczyć wiele chorób, min. różne alergie, raka, bezsenność, depresje, wysokie ciśnienie, cukrzyce (typ I i II), astmie, choroby serca.

Najlepsze jest to, że super jedzenie polega na dodawaniu. Znajdź sobie to co lubisz i zacznij powoli wprowadzać do swojej diety. Z czasem sam zaczniesz wybierać jedzenie, które jest dla ciebie dobre i zaczniesz unikać niezdrowego pożywienia. W ten sposób będzie ci łatwo osiągnąć właściwą wagę i odpowiednie nawyki żywieniowe. Twój organizm zacznie się oczyszczać, a ty z pewnością poczujesz efekty.

Taką żywność najlepiej spożywać na surowo, ponieważ wtedy zachowuje swoje najlepsze składniki odżywcze. Gotowanie, może zniszczyć ich cenną zawartość.

W ostatnim czasie ludzie zaczęli jeść coraz więcej naturalnego, organicznego jedzenia. Super jedzenie można nabyć w sklepach ze zdrową żywnością i przede wszystkim w sklepach internetowych. Niektóre z roślin, możesz nawet hodować w swoim ogródku.

Zacznij teraz przeglądać nasz serwis i poznaj do jakiej cudownej żywności masz dostęp w zasięgu swojej ręki.

5 Comments on Super jedzenie – medycyna przyszłości

 1. Najlepszym chyba przykładem syper jedzenia jest chlorella i spirulina, czyli algi słodkowodne stosowane w celu oczyszczenia organizmu z metali ciężkich, ochroną przed rakiem (silne antyoksydanty) oraz jako doskonałe suplementy diety. Super jedzenie to także bogate źródło witamin, ale to już zostało dokładnie opisane. Pozdrawiam Maciek.

 2. Proszę napiszcie coś o aronii – super-żywności polskiej!!!

 3. Super pomysł na serwis, najfajniejsze jest to, że superjedzenie teraz jest też powszechnie dostępne, jak nie w pobliskim sklepie, to w internecie. Warto o nim wiedzieć ;)

 4. Ciekawy artykuł. W Polsce mamy jako superfood (superfruit) aronię, która jest niestety głównie eksportowana, a zawiera wiele cennych minerałów i witamin. Jedźmy aronię pod różnymi postaciami.

 5. Ciekawa koncepcja! Zastanawiając się nad tym chwilę faktycznie zdrowe jedzenie jest przecież najbliższe naszemu organizmowi, więc powinno również dobrze na nie wpływać

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*