Restauracja McDonald’s – opinia

macdonalds

McDonald’s to restauracja, o której słyszał chyba każdy. Jest ona znana na całym świecie. Przez jednych uwielbiana, przez drugich znienawidzona. Między innymi to w tej restauracji nie musimy wiedzieć jak rozmawiać z kelnerem. Postaramy się jak najbardziej obiektywnie przedstawić wam to miejsce. Oto nasza opinia o restauracji McDonald’s.

Jakość jedzenia

Kontrowersje, jakie krążą wokół jakości składników używanych do przyrządzania potraw w McDonaldzie są rozpowszechnione na cały świat. Nie ma się zresztą co dziwić. Po cenach, jakie panują w maku nie możemy się spodziewać świetnej jakości wołowiny w burgerze. Drugim czynnikiem wpływającym na jakość jedzenia jest również czas przygotowania. W McDonaldzie twoje zamówienie odbierzesz w mniej niż 5 minut. Warto od razu zdementować wszelkie plotki o wystających piórach z nuggetsów czy innym podobnym wymysłom blogerów i influencerów. Jest to po prostu absurd, a taka sytuacja nigdy nie mogłaby mieć miejsca. Od tego przecież restauracja płaci grube pieniądze działowi kontroli jakości.

Atmosfera

Mcdonald’s jest jednym z miejsc, w którym możemy czuć się całkiem swobodnie. Można tam przyjść i porozmawiać w przytulnej atmosferze. Jeżeli nic nie zamówimy, również nikt nas stamtąd nie wyprosi. Mak jest całkowicie przyjazny ludziom i nie zwraca się w nim uwagi na to co robią klienci. Nie myślcie jednak, że klient nie jest tam szanowany. Za każdym razem, kiedy w kuchni pomylą wasze zamówienie co niestety przy takim obrocie czasem się zdarza, zostanie ono natychmiast wymienione na nowe, a obsługa bardzo życzliwie podchodzi do klienta. W tle zawsze pogrywa relaksująca, nieprzeszkadzająca muzyka, oświetlenie jest ciepłe i przyjemne. Mcdonald’s jest również świetną opcją do wybrania jako miejsce pracy jeśli macie możliwość pracy zdalnej. Niejednokrotnie widać tam ludzi z laptopami, popijających ulubione Latte z McCafe. Warto dodać, że restauracja ta posiada swoje własne darmowe i szybkie WiFi.

Czas przygotowania

W McDonaldzie czas przygotowania jest jedną z najbardziej zdumiewających zalet tego miejsca. Samo składanie zamówienia odbywać się może bezkontaktowo przez kiosk znajdujący się w restauracji lub bezpośrednio przy kasie. Wykwalifikowana obsługa szybko przyjmuje zamówienie, natomiast przy kiosku czytelnie wybierać możemy spośród całej oferty. Od momentu przyjęcia zapłaty, do wydania naszego zamówienia nie powinno upłynąć więcej czasu niż pięć minut. Po zamówienie przyjść możemy do miejsca odbioru, po wywołania numeru naszego zamówienia lub przy jego składaniu poprosić o przyniesienie go do stolika.

Źródło: https://szyszkifiszki.pl

5/5 - (1)